Yavru Köpek Maması


Hills Puppy Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması

Harika bir lezzete sahip olan bu yavru köpek mamasının içinde ki tüm besin maddeleri dengelenmiş olup, sindirimi kolay ve besleyici olan kuzu etiylede yavru köpeğinize doğal bir protein kaynağı oluşturmaktadır. Hills Puppy Kuzulu ve Pirinçli Yavru KuruKöpek Maması 12 Kg, yavru köpeğiniz için rahat bir yeme ortamı oluşturabilirsiniz.

İçeriğinde ki keten tohumu ve omega 3 sayesinde de yavruköpeğiniz sağlıklı bir deri ve parlak tüylere sahip olacaktır. Az bir mamayla ogün ihtiyacı olan bütün gıdayı alacak ve bu da yavru köpeğinizin dengeli beslenmesinefayda sağlayacaktır. İçerdiği antioksidanlar da klinik olarak kanıtlanmıştır.

Evinizden çıkmadan www.petihtiyac.com sitesinden Hills Puppy Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması 12 check here Kgalabilir, güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Yavru köpeğiniz içinaradığınız her türlü mama ve araç gereçe bu site sayesinde bir tıklaulaşabilir, açıklayıcı anlatımlarla aldığınız mamanın içeriği hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Kaliteli mamaların tek adresi olan bu site bir tık uzağınızda.

Pet İhtiyaç
Yavru Köpek Maması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *